۱خاص باشید

اگـر بـا لبخند و روی بـاز با او برخورد کنید، مطمئن بـاشـیـد کـه پـاسـخ گـرمـی خـواهـیــد گرفت. اما  کمی مـتــفاوت باشید و برخورد اولتان را جالب تر کـنیـد. اگــر انــدکی از علائق او اطلاع دارید، از آن استفاده کنید و مثلا اگر میدانید از رنگ صورتی خوشش می آیــد، در اولین دیدار به او  گل رز هلندی هدیه دهید و اگر هم چیزی در موردش نمیدانید از تخیلتان در این زمینه کمک بگیرید. یا اگر فرد جدی است، ممکن است نسخه ای از کتاب مورد علاقه تان خوشحالش کند، خلاق باشید. اگر متوجه شود که شما نمی خواستید فقط برایش چیزی خریده باشید، بلکه وقتی آن چیز را انتخاب می کردید به او نیز فکر کرده اید، بسیار خوشحال خواهد شد.

۲مودب باشید 

ممکن است به شما نگوید که مهمترین مسئله برای او داشتن اتیکت است. اما مطمئن باشید که به کارهایی که می کنید و حتی کارهایی که نمی کنید بسیار دقت دارد. این جزئیات بسیار مهم است، مثل نحوه غذا خوردن، مثلا در را برای او باز کنید، اما اگر اصرار داشت که خود این کار را بکند شما نیز پافشاری نکنید. نکته دیگری که باید به به ان توجه داشته باشید این است که از تعریف کردن هر داستانی که موضوعات بد و تهوع آوری داشته باشد (هر چقدر هم که جذاب و خنده دار باشد)  بپرهیزید زیرا باعث پایان دوستیتان خواهد شد.

۳تحسینش کنید

بسیاری از مردها فراموش می کنند که از ظاهر خانمی که قرار است همسر آینده شان باشد تعریف و تمجید کنند. احتمالاً چیزی در رفتارش ، لباس پوشیدنش، مدل موهایش  یا بوی عطرش هست که شما را مجذوب میکند. مطمئن باشید که او وقت زیادی را صرف آماده کردن خود برای آن شب کرده است، و اینکه شما این تلاشش را بفهمید بسیار مهم است.

۴در مورد او کنجکاو باشید

کنجکاو هستید و سعی می کنید که مطمئن شوید که آیا از شما خوشش آمده است یا خیر. به همین دلیل پیوسته در مورد خودتان و کارهایی که کرده اید صحبت میکنید و اجازه صحبت به طرف مقابل نمیدهید تا جایی که فراموش می کنید که کمی هم در مورد او و علائقش بپرسید. ممکن است هدفتان ادامه پیدا کردن گفتگو باشد، اما یک سخنرانی یک طرفه باعث ایجاد سردی و ناراحتی می شود. پس از او هم بخواهید در مورد خودش صحبت کند. اما دقت کنید که افراط نکرده و آن را به یک مصاحبه تبدیل نکنید.

۵محکم و قاطع باشید، اما نه پرخاشگر

خیلی مهم است که اعتماد به نفستان را به او نشان دهید، اما این هم مهم است که به مرز بین قاطعیت و اعتماد به نفس با پرخاشگری دقت کنید. زمانی که با گارسن صحبت می کنید، او انتظار دارد که مودب و فروتن باشید نه بد خلق و سرکش. اگر آن چه را که سفارش داده اید اشتباهاً آماده کرده اند، آن را به گارسن اطلاع دهید اما صدایتان را بلند نکنید و آن را پس نفرستید. با لبخندی مودبانه و کمی جرات و جسارت اعلام کنید که سفارشتان درست آماده نشده است و این میتواند لحظه ای بسیار مناسب برای نشان دادن تمایلتان به بخشش باشد. یا اگر فیلمی که هر دو دوست داشتید تماشا کنید، از روی پرده برداشته شده باشد، با روی باز این مسئله را بپذیرید و عصبانی نشوید.

۶همیشه نقشه ای از قبل تعیین شده در ذهن داشته باشید

اگر تمام طرح ها و نقشه هایتان برای آن شب در آخرین لحظه به هم خورد، آرامش خود را حفظ کنید. همیشه می توانید روی طرح دومتان حساب کنید تا آن چه را که از آن شب باقی مانده است را به بهترین وجه ممکن بگذرانید. طرف مقابلتان احتمالاً تحت تاثیر این خلاقیت شما قرار خواهد گرفت. لازم نیست که حتماً طرح های عجیب و غریبی در ذهن داشته باشید، فقط کافی است چند ایده دیگر هم به جز برنامه اصلیتان در ذهن شما باشد تا اگر نقشه هایتان برای آن شب درست از آب در نیامد از آن ها استفاده کنید. از اسکی روی یخ گرفته تا نوشیدن قهوه، همه می تواند در این زمینه کمک کننده باشد.

۷با احساسی فوق العاده او را ترک کنید

آن شب رو به پایان است. زمانش رسیده است که دیگر هر چه در توان دارید بیرون بریزید تا تحت تاثیر شما باقی بماند. باید او را با احساسی ماندنی ترک کنید که همیشه با خود بگوید که چه زمان فوق العاده ای را با شما گذرانده است و یا چه خوش شانس بوده که توانسته ساعاتی را با شما بگذراند. او را تا دم در منزلش همراهی کنید. به هر حال اگر بدانید که با چه جمله ای آن شب را به پایان برسانید، احتمالاً همیشه در ذهن او خواهید ماند و ممکن است حتی بخواهد که بعد ها باز با شما ملاقات داشته باشد.

این ۷ قدم ، راه هایی مطمئن نه فقط برای تحت تاثیر قرار دادن خانم همراهتان است، بلکه برای بر آوردن انتظارات او نیز می باشد. به یاد داشته باشید که اگر صمیمی و با ملاحظه باشید، این ۷ مرحله به خوبی می تواند شما را در کارتان موفق کند. با حواس جمعی و دقت به جزئیات خواهید توانست حتی او را به ادامه این رابطه مشتاق تر کنید.

دیرتان نشود، وقت دیدارتان رسیده است!

درباره مهدی توسلیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

essay writer