انتخاب-درست-لباس-آقایان

طرز صحیح لباس پوشیدن آقایان در موقعیت های مختلف را در این مقاله بررسی می کنیم و قرار های عاشقانه و بیرون رفتن با همسرتان  نیز یکی از این موقعیت های مهم و سرنوشت ساز است. خانم ها می توانند مسئولیت پذیری، مورد اعتماد بودن، صداقت، تنگ دستی یا ولخرج بودن و خیلی نکات دیگر را از روی تیپ شما حدس بزنند. چگونه یک تیپ مردانه جذاب برای یک شام دونفره بزنیم؟

۱- موقعیت اول

فرض کنید شما قصد صرف شام در یک رستوران مجلل را دارید و از قبل هم برای آن میزی رزرو کرده اید؛ پس به فکر یک تیپ مردانه مجلسی باشید.  پیشنهاد ما در درجه اول پوشیدن یک دست کت و شلوار شیک و مجلسی است. البته پوشیدن بلیزر به همراه شلوار پارچه ای هم این کار را برایتان انجام می دهد. این کار به نوعی قوت قلب به همسر آینده تان می دهد که شما مرد وقت شناس و مورد اعتمادی هستید.

تیپ مردانه جذاب برای یک شام دونفره

باید ها

لباس هایی را بپوشید که شما را بهتر نشان می دهند. کمد لباس تان را زیر و رو کنید و بهترین تیپتان را بزنید. بهتر لباس پوشیدن همسر شما را تحت تاثیر قرار می دهد. لباس های مناسب و دقیق انتخاب شده و ست شده نشان از این دارد که شما به او اهمیت می دهید و تمام تلاشتان را کرده اید تا بهترین تیپ خودتان را داشته باشید.

نشانه دیگری که پوشیدن لباس های بسیار زیبای شما برای همسرتان دارد این است که شما می خواهید با او دیده شوید.

نبایدها

کسانی که در ست کردن لباس ها حرفه ای نیستند فکر می کنند منظور از “لباس پوشیدن تاثیر گذار” این است که شما هر چه دارید با جیغ ترین رنگ ها و درشت ترین طرح ها را به تن کنید تا بهتر دیده شوید. در صورتی که این گونه نیست. نتیجه آن تیپی شدیدا جلف و ناموزون خواهد بود.

استفاده از رنگ های زیاد را برای خود ممنوع کنید. اکثر آقایان تنها با پوشیدن ۲ رنگ متفاوت به شیک پوشی می رسند. انتخاب طرح های ساده و معمولی سلیقه ای است ولی انتخاب طرح های درشت و عجیب و غریب ممنوع است. اگر واقعا به دنبال تیپ طرح دار رسمی هستید می توانید از کراوات های بافته شده طرح دار که رنگ آن متضاد کت و شلوار شماست استفاده کنید.

۲- موقعیت دوم

فرض کنید در رستورانی قرار است غذا بخورید که شما زیاد به آن جا مراجعه می کنید و مسوولین آن شما را می شناسند و از میز و غذای مورد علاقه شما اطلاع دارند. در این مواقع می توانید یک تیپ مردانه و البته غیر رسمی تر بزنید. مثلا به جای کت و شلوار، بلیزر را با شلوار کتان رنگی‌تان ست کنید و یا هر تیپ دیگری.

تیپ مردانه جذاب برای یک شام دونفره

بایدها

مهم نیست هوا چگونه است، شما یک بلیزر به تن کنید. بلیزر جایی میان تیپ رسمی و غیررسمی قرار دارد و این دقیقا بهترین موقعیت برای پوشیدن آن است.

کت ها طرح های زیادی دارند از بلیزر آبی رنگ ساده گرفته تا راه راه و شطرنجی و چهارخانه و … از آنجایی که قرار است بالاتنه شما را بپوشاند بهتر است طرح های بزرگ مثل چهارخانه و شطرنجی را انتخاب کنید. آن را با یک شلوار جین یا کتان رنگی ست کنید و بهترین تیپ را داشته باشید.

نبایدها

پوشیدن کتی که برای کت و شلوار ساخته شده است از کارهای ممنوعه است. پیشنهاد ما این است که مدل کت تک یا بلیزر خود را انتخاب کنید و سپس شلوارتان را متناسب با آن ست کنید و همیشه یک کراوات یا پاپیون بزنید.

با اینکه کت تک ساده و تک رنگ هم مناسب است ولی ما بلیزرهای پشمی خاکستری طرح دار را پیشنهاد می کنیم. مدل بلیزری که در تصویر می بینید می تواند مدل مناسبی برای ست کردن باشد. رگه های قرمز چهارخانه روی کت با صورتی پیراهن ست شده اند. این مدل بلیزر به دلیل طرح هایی که دارد در دسته غیررسمی ها قرار می گیرد ولی نکته ای که باعث رسمی تر شدن آن شده است جنس پشمی- کشمیری آن است که از اجناس لاکچری به شمار می رود و در آن تاثیر گذاشته است.

۳- موقعیت سوم

همه چیز خلاصه به شامی که صرف می کنید نمی شود و ممکن است اصلا قصد شما برای بیرون رفتن با همسرتان رفتن به سینما یا پارک باشد. در این مواقع نیاز نیست تیپ مردانه شما رسمی باشد ولی از طرفی برخی آقایان از آن طرف دیگر دیوار می افتند و در تیپشان اغراق می کنند. پوشیدن یک پیراهن ساده دکمه دار می تواند تمام چیزی باشد که شما برای خوشتیپ تر شدن در این مواقع نیاز دارید:

بایدها:

این روزها پیراهن های شطرنجی مد شده اند زیرا طراحان مد ثابت کرده اند که این پیراهن ها به راحتی با هر مدل کت و شلواری ست می شود. ولی منظور ما از پیراهن چهارخانه مدل های است که دارای طرح ریز بوده و از چند رنگ مختلف استفاده شده است.

نبایدها:

زیرپوش ها را نادیده نگیرید. چون فقط پیراهن به تن می کنید دلیل نمی شود که به زیرپوشتان اهمیت ندهید. پوشیدن زیرپوش ها هم برای هوای سرد( گرم تر کردن شما) و هم هوای گرم (جذب عرق ) به نفع شما هستند.

نکته ای که باید رعایت کنید این است که نباید زیرپوش های یقه گرد بپوشید. سعیکنید زیر پوشی که انتخاب می کنید یقه هفتی باشد.

ست کردن پیراهن بسیار آسان است. کافیست یکی از رنگ های پیراهنتان را انتخاب کرده و با شلوار و بقیه تیپتان ست کنید.

اگر در ست کردن ها مشکل دارید شلوارهایی را انتخاب کنید که ریسک پذیری ست شدنشان کمتر است. مثل شلوارهای جین تک رنگ.

با گرم تر شدن هوا می توانید آستین ها را بالا زده و از این قابلیت هم استفاده کنید.

درباره مهدی توسلیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

essay writer