چگونه محبوبمان را سورپرایز کنیم؟ باز هم عاشقی و دغدغه خوشحال کردن محبوب. همیشه وقتی به کسی دل میبندیم دوست داریم با مناسب یا بی مناسبت او را خوشحال کنیم. از این رو تیم بهترین دیدار سعی دارد ایده هایی برای سورپرایز عاشقانه را در اختیار شما قرار دهد که می‌توانید برای سورپرایز کردن عشقتان از این ایده ها استفاده کنید.

ایده هایی برای سورپرایز عاشقانه

۱) تهیه غذا

تهیه یک غذای ساده و خوشمزه و بردن آن به محل کار نامزدتان به شدت او را سورپرایز خواهد کرد. زنان و مردان هر دو از دریافت ناگهانی و غیر قابل پیشبینی یک غذای خوشمزه که عشقشان تهیه کرده باشد خیلی هیجان زده و خوشحال می‌شوند. شما می‌توانید یک غذای گرم و خوشمزه را که خودتان درست کرده و تزیین کرده اید به همراه یک پیام عاشقانه برای محبوبتان بفرستید. حتی اگر فرصت این کار را ندارید میتوانید غذای مورد علاقه او را از رستوران مورد علاقه اش تهیه کنید و  برای او بفرستید. اما نوشتن یک نامه عاشقانه کوتاه را فراموش نکنید.

سورپرایز عاشقانه

۲) فرستادن گل

فرستادن گل و یک پیام عاشقانه روی کارت های مخصوص برای محبوب بدون این که او انتظارش را داشته باشد یک هدیه عاشقانه و تاثیر گذار است. اگر نمیدانید که گل مورد علاقه عشقتان چیست،گل رز سرخ بهترین گزینه است. چرا که خود گل رز میتواند گویای عشق بی نهایتان باشد.

سورپرایز عاشقانه

۳) ارسال نامه

دریافت یک نامه عاشقانه پست شده با قرار دادن یک تمبر خاص از تصویر مورد علاقه محبوب روی پاکت نامه یکی از هیجان انگیز ترین ایده های عاشقانه برای سورپرایز کردن اوست. توجه داشته باشید که همسر شما هیچ وقت نمی‌تواند کار شما را فراموش کند.

سورپرایز عاشقانه

۴) هدیه نوستالژیک

یک هدیه کوچیک که یاد آور خاطرات خوش کودکی محبوبتان باشد، برای او دوست داشتنی خواهد بود. مثلا اگر او از بچگی عاشق خودروی جیپ بوده می‌توانید برای او یک جیب کوچک تهیه کنید. اگر محبوبتان یک کولکسیونر باربی بوده میتوانید یک باربی به او هدیه بدهید.شاید توپ فوتبال،خرس کوچک،کیک یا بستنی با هر خوراکی خاص دیگری، کتاب داستان های دوران کودکی، بازی های قدیمی آتاری لوازم تحریر های خاص از نوستالژی های کودکی محبوبتان باشد.

۵) قرار اول

قراری شبیه به اولین قرار خود ترتیب بدهید و او را دعوت کنید. او از این که شما اولین قرار را به این خوبی به یاد دارید،شگفت زده خواهد شد. حتی میتوانید با روشن کردن شمع و تهیه گل های رز ریبا قرارتان را رمانتیک تر کند.

 

سورپرایز عاشقانه

۶) آهنگ عاشقانه

یکی از ایده های سورپرایز عاشقانه این است که یک آهنگ که برای هر دوی شما خاطره انگیز است یا یک اهنگ عاشقانه که گویای حال و احساس شماست را برای عشق خود ارسال کنید. یا این که عشق خود را به یک رستوران موزیکال دعوت کرده و از قبل از رستوران بخواهید که اهنگ های مورد علاقه محبوبتان را پخش کند،اگر بتوانید خود برای او ترانه ای بخوانید بهترین سورپرایز عاشقانه خواهد بود.

 

درباره مهدی توسلیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

essay writer